برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو مشاوره رایگان همین الان عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۰۲۰۳۰۵۴۳۲۱ ارسال کن

این رفتارها و این احساسات برایت آشناست ؟

برای یادگیری تست نفوذ راه های اشتباه زیادی را طی کردید؟

زمان و هزینه زیادی صرف تست نفوذ کردید و هیچ نتیجه ای نگرفتید؟

هیچ مشاوره ی متخصص در کنار خود نداشتید؟

مسیر هدفمندی برای تست نفوذ نداشتید؟

به دنبال یک تخصص حرفه ای میگردید؟

نقشه راه تست نفوذ وب

برنامه زمانبدی دوره VIP نفوذگر در ۶ ماه

۰۱

آشنایی با شبکه Network+

از آنجایی که تمام کامپیوتر ها و دستگاه ها با شبکه سر و کار دارند ، این دوره جهت درک عمیق و بهتر کارکرد شبکه ها می تواند بسیار به ما کمک کند.

۰۲

هکر قانونمند CEH

یکی از معتبرترین مدارک شرکت EC-Council مدرک (CEH (Certified Ethical Hacker یا هکر قانونمند می‌باشد. این مدرک بر روی تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های هک از دیدگاه حمله و نفوذ تکیه می‌کند.

۰۳

تحلیل هک ECSA

در دوره ECSA تحلیل هک قانومند ، شما با چهارچوب های تست نفوذ ، تجزیه و تحلیل فرآیند های تست نفوذ پذیری ، نحوه ساخت یک الگوی مناسب جهت گزارش های تست نفوذ و بسیاری از موارد دیگر آشنا میشوید.

۰۴

کارشناس ارشد تست نفوذ LPT

یک کارشناس ارشد تست نفوذ قادر است آسیب پذیری های موجود در شبکه را شناسایی کرده و پیش از آنکه نفوذگران به سیستم وارد شوند ، سطوح امنیتی شبکه را افزایش داده و از نفوذ به شبکه جلوگیری نماید.

۰۵

کالی لینوکس PWK

دوره تست نفوذ با کالی لینوکس (PWK) که مخفف Penetration Testing with Kali Linux می باشد توسط شرکت Offensive Security برای افرادی که میخواهند به صورت تخصصی و پیشرفته تست نفوذ را فراگیرند و در این حوزه فعالیت کنند معرفی شده است.

Graphic
۰۶

برنامه نویسی مقدماتی PHP

هر برنامه نویس وب یا هکری باید با زبان PHP آشنا باشند چرا که یک جز جدا نشدنی است. دانشجویان پس از گذراندن این دوره می توانند وارد دوره ی برنامه نویسی پیشرفته php شوند که یکبار به صورت کامل به برنامه نویسی مسلط خواهند شد.

۰۷

تحلیل باگ Analysis Bug

یکی از مفاهیم بسیار جالب و در عین حال بسیار پیچیده در دنیای برنامه نویسی، مفهوم باگ ( آسیب پذیری های تحت وب اپلیکیشن) و مبارزه با آن (اموزش امنیت در PHP ) است.

۰۸

کشف باگ Exploiting PHP

ما در این دوره آموزشی شما را با کشف باگ های تحت وب اپلکیشن آشنا می کنیم و نحوه اکسپلویت کردن آسیب پذیری کشف شده را آموزش می دهیم.

۰۹

برنامه نویسی Python

ما در این دوره آموزشی شما را با کشف باگ های تحت وب اپلکیشن آشنا می کنیم و نحوه اکسپلویت کردن آسیب پذیری کشف شده را آموزش می دهیم.

۱۰

اکسپلویت نویسی با پایتون Exploiting Python

ما در این دوره آموزشی شما را با کشف باگ های تحت وب اپلکیشن آشنا می کنیم و نحوه اکسپلویت کردن آسیب پذیری کشف شده را آموزش می دهیم.

می توانی تمام این ۱۰ دوره را در پکیج نفوذگر داشته باشی و به جای ۲,۷۵۸,۰۰۰ تومان، مبلغ ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان را پراخت کنی و از پشتیبانی ۲۴ ساعته برخوردار شوی!

اما خدماتی که دریافت میکنی دقیقا چه چیزهایی هستند ؟

خدمات پشتیبانی شبانه روزی ۶ ماهه

بعد از دوره میتونی توی هر شرکتی کار کنی

آپدیت دوره بصورت کاملا رایگان

در پشتیبانی ۲۴ ساعته هیچ سوالی بدون پاسخ نخواهد ماند

عضویت در کانال تلگرامی اختصاصی منابع مورد نیاز

بجای اینکه شما رو درگیر CD و DVD و مسائل آزار دهنده پستی و بسته بندی و شکسته شدن پکیج توی بار و غیره بکنیم، و تازه از آپدیت های بعدی دوره که باعث میشه هرروز بهتر و بهتر بشه محروم کنیم، اومدیم کلی هزینه کردیم و یک سیستم فوق العاده عالی تهیه کردیم که بهت اجازه میده درس ها رو در هر زمان و مکانی به سادگی ببینی و هر موقع هم آپدیتی برای دوره اضافه شد، اتوماتیک توی لیست درس هات نمایش داده بشه.

از همه مهمتر ما برای اینکه مصرف اینترنت رو به حداقل برسونیم، تمام دوره را با یک نرم افزار خاص کم حجم کردیم که کیفیت عالی در کنار حجم کم شما رو سورپرایز کنه ضمن اینکه مصرف اینترنتت نیم بها هم حساب میشه.

اما خدمات ما به همینجا ختم نمیشه، تو میتونی درس ها رو حتی روی گوشی موبایلت هم ببینی. یعنی حتی توی مهمونی، توی کلاس های حوصله سر بر دانشگاه و توی ماشین هم میتونی خودت رو مجهز به آموزش حرفه ای کنی و زمانت رو از دست ندی.

شناسنامه کسب و کار

نماد اعتماد الکترونیکی یک نشان دولتی است که صرفاً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، صادر شده و به کسب و کارهای اینترنتی با هدف ساماندهی، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد. هدف از اعطاي نماد اعتماد الكترونيكي، اعتماد‌سازي و رسميت‌دهي به فعاليت کسب و کار‌های اینترنتی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگيري از آسيب‌هاي احتمالي در ابعاد مختلف اعم از امنيتي،‌ اجتماعي، فرهنگي و اقتصادی است. هر وب سایتی که این نماد را دارا باشد تایید شده از طرف وزارت صنعت و معدن است و میتوان به پرداخت های آنلاین آن کاملا اعتماد داشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو مشاوره رایگان همین الان عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۰۲۰۳۰۵۴۳۲۱ ارسال کن